نتایج قرعه‌کشی و برندگان مسابقه بزرگ کتابخوانی حماسه حسینیبا سپاس از تلاش همه عزیزان، قرعه‌کشی الکترونیکی میان کاربرانی که همه مراحل مسابقه را با موفقیت به پایان رسانده‌اند انجام و صد برنده جایزه پانصدهزار تومانی مشخص شدند.

همچنین ده نفر از شرکت کنندگان که بالاترین امتیاز معرفی «اپلیکیشن جامع استاد مطهری» به دوستان و ده نفر که بالاترین امتیاز معرفی «بات تلگرامی مسابقه» به دوستان را تا پایان مهلت مسابقه یعنی ساعت ۲۴ شنبه، ۲۷ مهر کسب کرده‌اند، بدون قرعه کشی مشخص شدند.

با توجه به اینکه تکمیل اطلاعات کاربری اختیاری بوده است، قرعه‌کشی بر اساس شماره موبایل شرکت کنندگان انجام شده است.

برندگان جایزه پانصدهزار تومانی بر اساس قرعه‌کشی میان شرکت کنندگانی که همه مراحل مسابقه را به پایان رسانده‌اند:
این شماره ها خروجی قرعه کشی الکترونیکی است و تایپ نشده است و لذا امکان اشتباه تایپی در اعلام آنها وجود ندارد.

برندگان جایزه امتیاز معرفی «اپلیکیشن جامع استاد مطهری» به دوستان (بدون قرعه‌کشی):

برندگان جایزه امتیاز معرفی «بات تلگرامی مسابقه» به دوستان (بدون قرعه‌کشی):

با عرض تبریک خدمت برندگان گرامی، به اطلاع می رساند به همه برندگان از طریق شماره ۰۹۰۳۷۵۶۶۹۳۶ پیامک ارسال می شود و نحوه دریافت جایزه از طریق پیامک به برندگان اعلام می شود. در صورتی که جزء برندگان مسابقه باشید حداکثر تا روز پنجشنبه دوم آبان برای شما پیامک ارسال خواهد شد.

تذکر مهم: صرفا از طریق شماره پیامک ۰۹۰۳۷۵۶۶۹۳۶ و شماره تماس ۲۲۷۷۳۵۹۵-۰۲۱ با برندگان مسابقه تماس گرفته خواهد شد. مراقب کلاهبرداران اینترنتی و پیامکی باشید.

ان شاء الله مسابقه بعدی، در صورت تامین مجدد جوایز از طرف خیرین، در ایام دهه فجر برگزار خواهد شد و شرایط و جزئیات آن از طریق همین سایت و همچنین کانال های بنیاد در تلگرام و ایتا و سروش به آدرس های زیر اطلاع‌رسانی خواهد شد.

کانال تلگرام: https://t.me/motahari_ir

کانال ایتا: eitaa.com/motahari_ir

کانال سروش: sapp.ir/motahari_ir