نتایج قرعه‌کشی و برندگان مسابقه بزرگ کتابخوانی آینده انقلاب اسلامی


با سپاس از تلاش همه عزیزان، طبق اعلام قبلی قرعه‌کشی مسابقه بزرگ کتابخوانی آینده انقلاب اسلامی روز شنبه ۱۷ اسفند ۹۸، ساعت ۱۵ در محل بنیاد شهید مطهری برگزار شد.

این مراسم به صورت زنده از طریق لایو اینستاگرام بنیاد به آدرس instagram.com/motahari.ir پخش و فیلم مراسم در صفحه فوق در دسترس است.

به منظور رعایت مسائل بهداشتی و برخلاف برنامه‌ریزی قبلی این مراسم بدون حضور شرکت کنندگان و صرفا به صورت آنلاین برگزار گردید.

همه کسانی که همه مراحل مسابقه را از طریق اپلیکیشن یا بات مسابقه یا سایت بنیاد با موفقیت به پایان رسانده و امتیاز ۱۲۰ را در این مسابقه کسب کرده اند در قرعه‌کشی شرکت داده شده اند و نیازی به انجام هیچ کار دیگری برای شرکت داده شدن در قرعه‌کشی نبوده است.

با توجه به اینکه تکمیل اطلاعات کاربری اختیاری بوده است، قرعه‌کشی بر اساس شماره موبایل شرکت کنندگان انجام شده است.

برندگان جایزه ۵ میلیون تومانی بر اساس قرعه‌کشی میان شرکت کنندگانی که همه مراحل مسابقه را به پایان رسانده‌اند:

برندگان جایزه ۱ میلیون تومانی بر اساس قرعه‌کشی میان شرکت کنندگانی که همه مراحل مسابقه را به پایان رسانده‌اند:
این شماره ها خروجی قرعه کشی الکترونیکی است و تایپ نشده است و لذا امکان اشتباه تایپی در اعلام آنها وجود ندارد.

به دلیل تمدید مسابقه ۵ جایزه یک میلیون تومانی به جوایز قبلی اضافه و تعداد جوایز یک میلیون تومانی به ۴۶ جایزه افزایش یافت.

برنده جایزه ۳ میلیون تومانی بر اساس قرعه‌کشی میان شرکت کنندگانی که اپلیکیشن استاد مطهری یا بات تلگرامی مسابقه را به حداقل هفت نفر معرفی کرده‌اند:
برندگان جایزه ۱ میلیون تومانی بر اساس قرعه‌کشی میان شرکت کنندگانی که اپلیکیشن استاد مطهری یا بات تلگرامی مسابقه را به حداقل هفت نفر معرفی کرده‌اند:

برندگان امتیاز معرفی «اپلیکیشن جامع استاد مطهری» و بات تلگرامی مسابقه به دوستان (بدون قرعه‌کشی):

هر معرفی اپلیکیشن ۵ امتیاز و هر معرفی بات ۱ امتیاز دارد که امتیاز محاسبه شده مجموع امتیازات معرفی اپ و بات می‌باشد.

در محاسبه امتیاز معرفی، امتیازات کسب شده از زمان اتمام مسابقه قبلی (مسابقه حماسه حسینی) تا پایان زمان شرکت در مسابقه آینده انقلاب اسلامی محاسبه شده است و امتیازات قبلی لحاظ نشده است.

با عرض تبریک خدمت برندگان گرامی، به اطلاع می رساند به همه برندگان از طریق شماره ۰۹۰۳۷۵۶۶۹۳۶ پیامک ارسال می شود و نحوه دریافت جایزه از طریق پیامک به برندگان اعلام می شود. در صورتی که جزء برندگان مسابقه باشید حداکثر تا روز دوشنبه ۱۹ اسفند برای شما پیامک ارسال خواهد شد.

تذکر مهم: صرفا از طریق شماره پیامک ۰۹۰۳۷۵۶۶۹۳۶ و شماره تماس ۲۲۷۷۳۵۹۵-۰۲۱ با برندگان مسابقه تماس گرفته خواهد شد. مراقب کلاهبرداران اینترنتی و پیامکی باشید.

زمان مسابقه بعدی و شرایط و جزئیات آن متعاقبا از طریق همین سایت و همچنین کانال های بنیاد در تلگرام و ایتا و سروش به آدرس های زیر اطلاع‌رسانی خواهد شد.

کانال تلگرام: https://t.me/motahari_ir

کانال ایتا: eitaa.com/motahari_ir

کانال سروش: sapp.ir/motahari_ir